Продаж Нових та Б/В Автобусів та Вантажних Автомобілів
Sale New and Used - Buses & Truck

НОВИНИ Комерційного Транспорту від БУСКИЇВ.

НОВИНИ від БУСКИЇВ

Новини з світу Автобусів, Вантажних Автомобілів та Різноманітного Комерційного Транспорту.
Український Професійний Спеціалізований Рекламно-Інформаційний Інтернет Портал - Новини Комерційного Транспорту.

Даний спеціалізований інтернет Сайт публікує Інформацію надану інформаційно-аналітичним підрозділом ТОВ «БУСКИЇВ», Київ, Україна.

Головною темою Українського Спеціалізованого Рекламно Інформаційного Інтернет Сайту "Бускиїв - Новини Комерційного Транспорту"  є огляд та висвітлення нових подій та тенденцій на ринку Пассажирских Автобусів, пасажирський перевезень та Комерційного Транспорту в Україні та за її межами.

Нашим читачам пропонується огляд Нових Моделей Пасажирських Автобусів.
На порталі Ви знайдете Технічні характеристики Пасажирських Автобусів, Автобусних Шасі та Автобусних Кузовів відомих Світових виробників які виробляють Автобуси відомих Брендів.

На Нашому Спеціалізованому Автобусному Інтернет Сайті - представлена інформація про Нові Електричні Автобуси та економічну ефективність використання електричних Автобусів.

Огляд Українського та Європейського ринку автобусів бувших у використанні. Представлені технічні характеристики автобусів бувших у використанні, фотографії та відео матеріали огляд цін на бувші у використанні Автобуси.

Огляд Українського та Європейського ринку Автобусів та пасажирських перевезень.
Новини з ринку пасажирських Автобусів Північної та Південної Америки.
Пропонуємо Огляд ринку Автобусів обладнаних для проживання, подорожей та відпочинку.

На нашому порталі представлені Технічні Характеристики Пасажирських Автобусів та інформація про Автобуси вироблені в Країнах Азії, Ближнього та Середнього Сходу та новини з від виробників Автобусів з Африканського Континенту.

Огляд ринку Автобусів обладнаних для проживання та відпочинку вироблених в Різних куточках світу.

Спеціалізований Автобусний Інтернет Портал – «БУСКИЇВ НОВИНИ» знайомить своїх читачів також з новинками та наявними на ринку додатковими(опціональними) спеціальними компонентами та елементами які використовуються при виробництві Пасажирських Автобусів для покращення технічних характеристик Автобусів посилюють безпеку пасажирів та водіїв Автобусів, забезпечують екологічну чистоту Транспортних Засобів.

 

Також на нашому Автобусному порталі Ви знайдете багато іншої цікавої спеціалізованої інформації з Світу Автобусів та пов’язаних з ним галузей виробництва.

На порталі публікуються аналітичні та інформаційні статті та матеріали надані Виробниками Автобусів, спеціалістами автобусної галузі та рекламі матеріали відповідної тематики.

Пропонуємо Розміщення реклами на сайті «Бускиїв - НОВИНИ Комерційного Транспорту».

Пропонуємо на продаж Бувші у Використанні Міжміські Автобуси з Німеччини.

Компанія Бускиїв пропонує продаж та постачання під замовлення бувших у використанні Міжміських Автобусів з Німеччини та інших країн Європейського Союзу.

Компанія Бускиїв співпрацює з більшість Європейських компаній які продають бувші у використанні автобуси.
Ми постійно отримуємо нову актуальну інформацію від наших партнерів в Європейських країнах по наявним на даний момент на стоянці нових та Б/В Туристичних, Міжміських та міських автобусах що дозволяє запропонувати нашим клієнтам актуальні позиції по оптимальним цінам.
Ми проводимо підбір моделі автобусу яка найбільше підходить нашим клієнтам.
 
Робимо резервування вибраної моделі автобуса.
Виконуємо доставку Автобусу на територію України та оформлення митних документі включаючи митне оформлення транспортного засобу
Проводимо оформлення отримання всіх документів необхідних для реєстрації автобуса в Україні та отримання свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.
 
Враховуючи останні зміни в українському законодавстві які стосуються ввезення на митну територію України б/в транспортних засобів в тому числі пасажирських автобусів для перевезення більше ніж -7 чоловік на даний момент ми пропонуємо імпортні б/в автобуси тільки з двигунами які відповідають стандартам EURO-5 та EURO -6
 
Інформацію про наявні моделі б/в міжміських автобусів дивіться на нашому сайті – http://www.buskyiv.com/index.php/uk/mizhmiski-avtobusy-intercity-bus
Для отримання інформації про міжміські автобуси доступні для продажу на даний момент надсилайте запит на наш E-Mail:  

Відкриваємо нову рубрику нашого Сайту - Новини БУСКИЇВ.

Автобусна Станція Ревю – Bus Station Review

Метою створення даної рубрики є висвітлення реальної ситуації на автобусних станціях України та за Кордонами нашої держави.

Ціль - покращення умов перевезення пасажирів на міжміських Автобусних Маршрутах по Території України та на міжнародних Автобусних Маршрутах які мають пункти призначення в Україні за рахунок переймання найкращого міжнародного досвіду в галузі Автобусних Пасажирських перевезень.

Групою наших спеціальних кореспондентів планується відвідати Всі Автобусні станції на території України та висвітлити ситуацію на даний момент.

Планується взяти відео інтерв’ю у начальників Автобусних станцій та вислухати зауваження та пропозиції водіїв Автобусів які поводять посадку та висадку Пасажирів на даних Автобусних станціях.

Також планується взяти інтерв’ю та вислухати зауваження та пропозиції у Пасажирів Автобусів для яких на сам перед була збудована дана Автобусна станція та за для яких працюють начальник станції та водії Автобусів .

Потрібно розуміти що система Автобусних Пасажирських Міжміських та Міжнародних перевезень включає в себе розвинену інфраструктуру Автобусних Станцій по всій території України та за її межами та створена для пасажирів в першу чергу.

Тобто всі хто працює в системі Пасажирських перевезень працюють для пасажирів та отримують оплату за свою працю від пасажирів Автобусів які є роботодавцями для всіх працівників системи Пасажирських перевезень

Вся система Автобусних Пасажирських перевезень створена для Пасажирів Автобусів.

Виходячи з цього ми вирішили зробити огляд ситуації у галузі Міжміських та Міжнародних Автобусних Пасажирських перевезень та перевірити чи відчувають пасажири Автобусів що для них створена ціла система одним з елементів якої є Автобусна Станція.

Маємо надію що Міністерство Транспорту України буде сприяти нашій меті що дозволить поліпшити обслуговування Пасажирів на державному рівні та підняти якість обслуговування пасажирів Автобусів на Міжміських та Міжнародних Автобусних Маршрутах до Європейського рівня.

Автобусні станції в Києві

Автобусні Станції в Україні

Автобусні Станції в Країнах Європейського Союзу