MAN Lions Coach R07, 2004, 49+1+1 seats, blue

2023-03-03
Продається туристичний Автобус - MAN Lions Coach R07, 2004, 49+1+1 seats.
Базова стоянка м. Київ.
Повна інформація по автобусу:https://buskyiv.com/index.php/uk/2004-man-lions-r07-50mists-synii
Вартість - 23000 Euro 

Відкриваємо нову рубрику нашого Сайту - Новини БУСКИЇВ.

Автобусна Станція Ревю – Bus Station Review

Метою створення даної рубрики є висвітлення реальної ситуації на автобусних станціях України та за Кордонами нашої держави.

Ціль - покращення умов перевезення пасажирів на міжміських Автобусних Маршрутах по Території України та на міжнародних Автобусних Маршрутах які мають пункти призначення в Україні за рахунок переймання найкращого міжнародного досвіду в галузі Автобусних Пасажирських перевезень.

Групою наших спеціальних кореспондентів планується відвідати Всі Автобусні станції на території України та висвітлити ситуацію на даний момент.

Планується взяти відео інтерв’ю у начальників Автобусних станцій та вислухати зауваження та пропозиції водіїв Автобусів які поводять посадку та висадку Пасажирів на даних Автобусних станціях.

Також планується взяти інтерв’ю та вислухати зауваження та пропозиції у Пасажирів Автобусів для яких на сам перед була збудована дана Автобусна станція та за для яких працюють начальник станції та водії Автобусів .

Потрібно розуміти що система Автобусних Пасажирських Міжміських та Міжнародних перевезень включає в себе розвинену інфраструктуру Автобусних Станцій по всій території України та за її межами та створена для пасажирів в першу чергу.

Тобто всі хто працює в системі Пасажирських перевезень працюють для пасажирів та отримують оплату за свою працю від пасажирів Автобусів які є роботодавцями для всіх працівників системи Пасажирських перевезень

Вся система Автобусних Пасажирських перевезень створена для Пасажирів Автобусів.

Виходячи з цього ми вирішили зробити огляд ситуації у галузі Міжміських та Міжнародних Автобусних Пасажирських перевезень та перевірити чи відчувають пасажири Автобусів що для них створена ціла система одним з елементів якої є Автобусна Станція.

Маємо надію що Міністерство Транспорту України буде сприяти нашій меті що дозволить поліпшити обслуговування Пасажирів на державному рівні та підняти якість обслуговування пасажирів Автобусів на Міжміських та Міжнародних Автобусних Маршрутах до Європейського рівня.

Автобусні станції в Києві

Автобусні Станції в Україні

Автобусні Станції в Країнах Європейського Союзу

Sale New and Used Buses & Truck

Продаж Нових та Б/В Автобусів та Вантажних Автомобілів
Sale New and Used - Buses & Truck

Marseille bus station

Автобусна станція - Марсель, Франція 

2017 Electron E19 101

Електричний Автобус Electron E19 101, 2017 р.в. на виставці в Києві
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com